Водянська сільська рада
Шполянський район, Черкаська область

НОВИНИ

День пам'яті жертв Голодомору!

Дата створення: 07:01 28.11.2020

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 32-33-х років, історія України не знає...

День Гідності та Свободи!

Дата створення: 08:56 21.11.2020

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

День працівників сільського господарства!

Дата створення: 08:53 15.11.2020

Щиро вітаємо всіх працівників і ветеранів СТОВ " Урожай" с. Водяне та всієї Шполянщини з Днем працівників сільського господарства ! У цей святковий день ми сердечно бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, злагоди та процвітання. Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай щедро родять ниви під мирним небом, нехай усі дні Вашого життя завжди будуть ясними, а дощі вчасними.

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народних мистецтв!

Дата створення: 08:49 09.11.2020

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Шполянщини та дорогі мої Водянці : працівники, аматори і всі причетні до культури і мистецтва !!!!! Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!!! Ви люди особливі, адже втілюєте в собі талант , самопожертву, любов до прекрасного. Кожного разу ви даруєте нам частинку свого серця, тепло душі, світле почуття прекрасного!!! Ми, поціновувачі вашого таланту, дякуємо ща кожне ваше щире слово, за хвилини щастя проведені з вами! Нехай ніколи не міліють джерела вашого натхнення і творчості!!! Щастя, здоров'я, сімейного благополуччя, душевного спокою і творчої невгамовмності! Ми вас любимо і чекаємо зустрічі з вами, із святом!!!

Вітання з Днем вчителя!

Дата створення: 09:20 02.10.2020

Дорогі працівники Водянської загальноосвітньої школи с. Водяне! Вітаємо Вас зі святом!Вітаємо наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо Вам за Ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаємо Вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб Ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем вчителя!

Всеукраїнський День дошкілля!

Дата створення: 09:17 27.09.2020

Шановні працівники дошкільної освіти!Прийміть наші щирі вітання з професійним святом Днем дошкілля!Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу!

День партизанської слави в Україні!

Дата створення: 09:14 22.09.2020

Шановні жителі с. Водяне та всієї Шполянщини! Щиро вітаємо вас з Днем партизанської слави! У цей день ми вшановуємо подвиг партизанів та підпільників, які у період Другої світової війни пройшли крізь найскладніші випробування i відстояли право людей на свободу.

Привітання з Днем незалежності України!

Дата створення: 09:11 24.08.2020

Дорогі односельчаниЩиро вітаю вас із Днем Незалежності України!Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.

Вітання з Днем Прапора!

Дата створення: 09:07 23.08.2020

Державний прапор України –

Привітання з Яблучним Спасом!

Дата створення: 09:03 19.08.2020

Дорогі односельчани!Нехай у свято Спаса Господь почує ваші молитви та зішле своє благословення з небес. Бажаю вам жити в щасті та радості. Нехай здійснюються всі ваші найзаповітніші бажання, а горе оминає ваш дім. Усіх земних благ вам!